Zmiany, zmiany, zmiany…

Niesamowite jest to uczucie, kiedy po bardzo długim czasie wracasz do czegoś, co od kilku lat było dużą częścią twojego życia. Lubię powroty. Ale lubię też zmiany. A powroty ze zmianami muszą oznaczać już wejście na zupełnie inny poziom.

Czytaj dalej

Związek bez kompromisów musi się za wcześnie skończyć

Wszedłem w ten etap w życiu, w którym większość moich kumpli z którymi na co dzień spędzam najwięcej czasu, jest w poważnych i długoletnich związkach. Trzy, cztery, trzy i pół czy dwa lata związku to już czas, po którym jest się w stanie poznać drugą osobę na tyle dobrze, żeby powiedzieć z prawie stuprocentową pewnością czy nam ta osoba odpowiada czy nie. I jeżeli miałbym zapytać któregokolwiek z nich, co jest kluczem do dogadywania się ze swoją drugą połówką, na pewno nie byłoby to ciągłe stawianie na swoim.

Czytaj dalej

3 seriale, które dadzą ci do myślenia

Oglądanie seriali powoli staje się naszą dyscypliną narodową. W końcu doczekaliśmy czasów, w których serial kojarzy się w Polsce nie tylko z tasiemcami z Ameryki Południowej i wątpliwej jakości rodzimymi produkcjami, ciągnącymi się przez lata, ale również z wysokobudżetowymi opowieściami serwowanymi nam przez platformy streamingowe i największe stacje telewizyjne.

Czytaj dalej

Czy wybaczysz mi zdradę?

Takie pytanie nigdy nie powinno nawet paść, ale czy jesteś w stanie wybaczyć mi to, że cię zdradziłem? Jak będziesz mnie traktować, kiedy się o tym dowiesz?

Czytaj dalej

Całe życie na to czekałem

Lubię ten moment ekscytacji, kiedy po godzinie spędzonej w samochodzie na zakorkowanych ulicach, w końcu dojeżdżam na dworzec i kupuję bilet. Potem pozostaje już tylko czekać na pociąg. A czas spędzony na peronie jak nic innego kojarzy mi się z czekaniem, zerkaniem na zegarek, i powtarzanym w głowie pytaniem: "Kiedy?".

Czytaj dalej
Close Menu