GRAM z WOŚP

Zapraszam serdecznie do licytacji jedynych w swoim rodzaju butów, które już drugi rok z rzędu wykonałem specjalnie dla WOŚP.

W zeszłym roku wpadłem na szalony pomysł stworzenia czegoś specjalnego dla wszystkich maniaczek i maniaków komiksowej popkultury. Wtedy nie sądziłem, że uda mi się choć trochę zbliżyć do wymarzonego efektu – a jednak! Zeszłoroczna aukcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a ja byłem naprawdę szczęśliwy, że otworzyliście swoje serca i portfele, i przekazaliście solidną pomoc dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku nie mogło być inaczej. Po raz kolejny postanowiłem zrobić coś dobrego i w jeszcze fajniejszy sposób ozdobić kolejną parę butów. Sam nie wiem jak to się stało, ale z roku na rok idzie mi to coraz lepiej!

 

LINK DO AUKCJI!

 

 

Takie buty nie są dostępne nigdzie indziej, to prawdziwa gratka dla wszystkich fanek i fanów komiksów. Dziewczyny, tego elementu garderoby będzie zazdrościła wam każda koleżanka! Chłopaki, zróbcie noworoczny prezent waszym kobietom i jednocześnie najlepszy możliwy uczynek pomagając Orkiestrze!

Ja już swoje zrobiłem, teraz wasza kolej! Licytujcie wysoko i zróbcie coś dobrego w nowym roku!

Buty mają rozmiar 40.

Licytacja startuje od symbolicznej złotóweczki.

Udostępnijcie ten post i dajcie znać znajomym, razem uda nam się zebrać więcej!

Jestem ogromnie wdzięczny, że przeczytałeś mój tekst. Jeżeli chcesz wspierać moją pracę, zostaw komentarz albo lajka na Facebooku. Zachęcam Cię też do przeczytania innych moich tekstów, które znajdziesz poniżej. Do zobaczenia!

Close Menu