Skoro tu jesteś, pewnie zastanawiasz się kim jest autor tego bloga, prawda? No cóż, w mówieniu o sobie jestem najlepszy – jak każdy bloger z przerośniętym ego. Żartuję. Moje ego nie jest przerośnięte, ale tak jak u każdego twórcy, trochę większe od europejskiej średniej. W końcu nie każdy ma odwagę zacząć publikować swoje wypociny w internecie.

Co tutaj robię? Spełniam marzenia. Spełniam marzenia pisząc. Bo kocham pisać.

Już w wieku kilku lat, postanowiłem, że napiszę książkę. Jeszcze nie powstała, więc jak tak dalej pójdzie, to będzie to jedna z najbardziej dopracowanych pozycji na rynku. Póki co jest blog i dziesiątki stron, zapisanych w moich ulubionych notatnikach z gumką.

Piszę o najbardziej uniwersalnej rzeczy na świecie. O czymś, co dotyczy każdego z nas. O emocjach i ludzkich uczuciach. O tym, co dla każdego człowieka jest w życiu najważniejsze. Postawiłem sobie cel: pokazać swoją wrażliwość i spojrzenie na świat, które chociaż może wydawać się niepopularne – jest czymś, czym chcę zarażać innych.

Chcę dawać dobre treści, które zmuszają do zastanowienia. Uwielbiam odwoływać się do filmów, muzyki, seriali i wszystkiego co związane z kulturą popularną. Czasem za dużo pisze o sobie, ale wiem, że robiąc to, pisze też trochę o Tobie i o każdym innym. Bo łączy nas więcej niż myślisz.

Prawdopodobnie jestem najwyższym blogerem w Polsce*.

Ten blog to nie tylko teksty, w których spełniam się publicystycznie i artystycznie. To również inne projekty, które realizuję i będę realizował. Bo nie samym pisaniem człowiek żyje.

O mnie już wiesz, ale ten blog to nie tylko ja. Większości rzeczy, które się na nim pojawiają nie byłoby bez mojego dobrego duszka – Pauli, która odpowiada, za większość zdjęć mojej skromnej osoby i większość jedzenia, które pojawia się na moim instagramie. No, tak jak mówiłem – nie samym pisaniem człowiek żyje.

Jeżeli chcesz mnie o coś zapytać albo się ze mną skontaktować, śmiało pisz na: [email protected]

Trzymaj się i odwiedzaj mnie często!

*Wyższego jeszcze nie spotkałem

Close Menu