Na moim blogu istnieje wiele możliwości współpracy. Zarówno jednorazowej, jak i długoterminowej.

 

Prawdopodobnie, to Terencjusz jako pierwszy powiedział:

Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

Ja, powtarzając za nim, chciałbym aby człowiek i jego problemy były dla mnie najważniejsze. Dlatego piszę. O ludziach, społeczeństwie i kulturze. Piszę o rzeczach, które są w życiu ważne. O narzędziach, które ułatwiają nam funkcjonowanie. Pisze o miejscach, które mnie inspirują. Z punktu widzenia ambitnego mężczyzny, który nie boi się wyzwań. Z punktu widzenia mężczyzny, który stara się pomagać ludziom i rozumieć ich podejście do życia.

Według statystyk, dużą większość moich czytelników, stanowią kobiety w przedziale wiekowym 18-24 lata.

Ludzie, którzy czytają moje teksty to osoby o otwartym umyśle, poszukujący odpowiedniej drogi w życiu i głodni opinii młodej, a zarazem dojrzałej osoby. Takiej jak ja.

Zaktualizowane statystyki z ostatnich dni, wyglądają następująco:

 

Zostałem wyróżniony przez Tomka Tomczyka – Jasona Hunta, w Rankingu najbardziej wpływowych blogerów 2015 roku, w kategorii „Największych nadziei polskiej blogosfery”. 

 

ranking

Jestem otwarty na wszelkie formy współpracy. Uwielbiam opowiadać historie i nie boję się wyzwań, więc jeżeli jest coś, co Twoim zdaniem może „zrobić ludziom dobrze” i chcesz, aby dowiedzieli się o tym ode mnie, zapraszam do kontaktu. Jestem otwarty również na propozycje współpracy przy tekstach przeznaczonych na Twoją stronę internetową/bloga. Każda akcja wspierana przeze mnie, jest reklamowana również na Facebooku, oraz często na Instagramie.

Na blogu najczęściej pisze o poważnych rzeczach i dzielę się swoją wrażliwością oraz spojrzeniem na sprawy dotyczące każdego człowieka. Najchętniej chciałbym współpracować poprzez:

  • Opisywanie i promowanie innowacyjnych i pomagających ludziom projektów
  • Relacje i opisy z wydarzeń kulturalnych i festiwali
  • Promowanie ciekawych i wartościowych książek/innych publikacji
  • Wyjazdy sponsorowane, na których pokażę i opisze Twój projekt/inspirujące miejsce/ciekawe przedsięwzięcie
  • Opowiadanie historii związanych z marką, która w swojej działalności stawia na kontakt i dotarcie do ludzi wrażliwych, interesujących się światem i szukających najlepszej możliwej życiowej drogi

 

Chętnie podejmę współpracę w roli autora publikacji w magazynach internetowych i mediach tradycyjnych.

Współpracuję również przy akcjach charytatywnych.

 

Zapraszam do kontaktu pod adresem:

 

Dotychczasowe współprace:

logo-fryderyk

 

Close Menu